خرید روغن لمون گرس

خرید روغن لمون گرس

روغن لمون گرس، به صورت گیاهی ، معمولاً برای استفاده در مواد غذایی و نوشیدنی ها بی خطر است. مقادیر بیشتر ممکن است خطر ابتلا به عوارض جانبی را افزایش دهد.

p><!--more

فواید روغن لمون گرس

1. خاصیت ضد باکتریایی دارد

روغن لمون گرس به عنوان یک درمان طبیعی برای بهبود زخم ها و کمک به جلوگیری از عفونت استفاده می شود. تحقیقات انجام شده در سال 2010 نشان داد كه روغن اسانس لیموترش در برابر انواع باكتریهای مقاوم در برابر دارو از جمله مواردی كه ایجاد می كنند مؤثر است: عفونتهای پوستی ذات الریه عفونت خون عفونت های جدی روده

2- خاصیت ضد قارچی دارد

قارچ ها ارگانیسم هایی مانند مخمر و قالب هستند این روغن بیشتر برای بهبود درد پای ورزشکاران و بهبود عفونت های قارچی پا استفاده میشود محققان دریافتند که ، برای تاثیر گذاری بیشتر این روغن، حداقل 2.5 درصد از محلول باید روغن لیموترش باشد.

3. دارای خاصیت ضد التهابی است

تصور می شود التهاب مزمن باعث ایجاد بسیاری از مشکلات سلامتی می شود. این موارد شامل آرتریت ، بیماری قلبی عروقی و حتی سرطان است.

لیموترش حاوی مرکبات میباشد که به عنوان یک ترکیب ضد التهابی از آن یادمیشود. طبق یک مطالعه در سال 2014 در مورد حیوانات ، روغن اسانس لیموترش خوراکی توانایی های ضد التهابی قدرتمندی در موش های مبتلا به ورم پنجه ناشی از کاراژنین نشان داد

4. خاصیت آنتی اکسیدانی دارد

آنتی اکسیدان ها به بدن شما کمک می کنند تا با رادیکال های آزاد که به سلول ها آسیب می رسانند ، مبارزه کند. تحقیقات نشان داده است که روغن لیموترش به شکار رادیکالهای آزاد کمک می کند.

طبق یک مطالعه سال 2011 ، دهانشویه روغن لیموترش توانایی آنتی اکسیدانی قوی را نشان داد. محققان پیشنهاد می کنند که این یک درمان تکمیلی بالقوه برای اقدامات دندانپزشکی غیر جراحی و لثه است.

5. به جلوگیری از زخم معده یا تسکین حالت تهوع کمک کند

لیموترش به عنوان یک داروی عامیانه برای تعدادی از مشکلات گوارشی ، از معده گرفته تا زخم معده استفاده می شود. طبق مطالعه سال 2012 بر روی موش ها ، روغن اسانس لیموترش به جلوگیری از زخم معده ، که یکی از دلایل عمده معده درد است ، تاثیر بسزایی گذاشت لیموترش نیز یک ماده رایج در چای های گیاهی و مکمل های غذایی برای جلوگیری از تهوع میباشد.

اگرچه بیشتر محصولات گیاهی از برگهای لیموترش خشک استفاده می کنند ، اما استفاده از روغن اساسی برای آروماتراپی ممکن است مزایای مشابهی داشته باشد.

6. ممکن است به کاهش اسهال کمک کند

اسهال باعث کم آبی بدن میشود. داروهای بدون نسخه اسهال می توانند با عوارض جانبی ناخوشایند همراه باشند مانند یبوست !طبق یک مطالعه در سال 2006 ، لیموترش ممکن است به بهبود اسهال کمک کند. این مطالعه نشان داد که روغن لمون گرس باعث کاهش میزان تولید مدفوع در موشهایی که دارای اسهال ناشی از روغن کرچک هستند شود،که این امر با تحریک روده انجام میگیرد

7. ممکن است به کاهش کلسترول کمک کند

کلسترول بالا ممکن است خطر حمله قلبی و سکته مغزی را افزایش دهدبا این کار سطح کلسترول خود را کاهش می دهید . لیموترش به طور سنتی برای درمان کلسترول بالا و مدیریت بیماری های قلبی استفاده می شود.

محققان دریافتند که که روغن لیموترش به طور قابل توجهی کلسترول را در موشهایی که به مدت 14 روز رژیم غذایی کلسترول بالایی داشتند تغذیه کرده است. واکنش مثبت وابسته به دوز بود ، به این معنی که با تغییر دوز اثرات آن تغییر می کرد.

8 ممکن است به تنظیم قند و چربی خون کمک کند

براساس مطالعه سال 2007 بر روی موش ها ، روغن لیموترش ممکن است به کاهش قند خون در مبتلایان به دیابت نوع 2 کمک کند. برای مطالعه ، موشها به مدت 42 روز با دوز خوراکی روزانه 125 تا 500 میلی گرم (میلی گرم) روغن لیموترش درمان شدند.

نتایج نشان داد که روغن لیموترش قند خون را کاهش داده است. همچنین با افزایش سطح کلسترول خوب (HDL) پارامترهای چربی را تغییر داد.

9 ممکن است به عنوان یک مسکن درد عمل کند

مرکبات موجود در اسانس لیموترش ممکن است در تسکین درد به دلیل تسکین التهاب کمک کند. طبق یک مطالعه سال 2017 بر روی مبتلایان به آرتریت روماتوئید ، روغن موضعی لیموترش درد آرتریت آنها را کاهش داده است. به طور متوسط ​​، در طی 30 روز سطح درد به تدریج از 80 به 50 درصد کاهش می یابد.

10 .ممکن است به رفع استرس و اضطراب کمک کند

فشار خون بالا یک عارضه جانبی استرس است. بسیاری از مطالعات نشان داده اند که آروماتراپی استرس و اضطراب را کاهش می دهد. ترکیب آروماتراپی با ماساژ ممکن است مزایای بیشتری به همراه داشته باشد.

یک مطالعه 2015 اثرات لیموترش و روغن ماساژ بادام شیرین را در طول ماساژ بررسی کرد. شرکت کنندگان در مطالعه که ماساژ با استفاده از روغن یک بار در هفته به مدت سه هفته دریافت کرده بودند ، فشار خون دیاستولیک کمتری نسبت به گروه کنترل داشتند گذارد

11. ممکن است به رفع سردرد و میگرن کمک کند

به گفته محققان در استرالیا ، لیموترش بومی استرالیا درد ناشی از سردرد و میگرن را تسکین میدهد. محققان معتقدند كه تركیب موجود در لیموترش به نام اوژنول تواناییهای مشابه آسپیرین را دارد.

تصور می شود که اوژنول از جمع شدن پلاکت های خون جلوگیری می کند. همچنین سروتونین را آزاد می کند. سروتونین هورمونی است که عملکردهای خلقی ، خواب ، و اشتها را تنظیم می کند.

نحوه استفاده

بیشتر تحقیقات علمی در مورد اسانس لیموترش بر روی حیوانات یا در شرایط آزمایشگاهی انجام شده است - نه روی انسان. در نتیجه ، هیچ دوز استاندارد برای درمان هر بیماری وجود ندارد. مشخص نیست که آیا دوزهای حیوانات می توانند اثرات یکسانی بر روی انسان داشته باشند یا خیر.

برای استفاده از لیموترش در آروماتراپی ، حداکثر 12 قطره روغن ضروری را به 1 روغن قاشق چایخوری مانند روغن نارگیل ، روغن بادام شیرین یا روغن جوجوبا اضافه کنید

همچنین می توانید روغن لیموترش را مستقیماً استنشاق کنید. چند قطره را به یک توپ پنبه ای یا دستمال اضافه کنید و در عطر نفس بکشید. برخی از افراد روغن اسانس رقیق شده را در معابد خود ماساژ می دهند تا به رفع سردرد کمک کنند.

خرید ملزومات:

روغن لیمو ترش آلی

روغن نارگیل

روغن بادام شیرین

روغن جوجوبا

توپ های پنبه ای

به یاد داشته باشید که روغنهای اساسی توسط اداره غذا و داروی ایالات متحده (FDA) تنظیم نمی شوند. ،بنابراین باید فقط از تولید کننده های مورد اعتماد خود خریداری کنید.

به دنبال روغنهای ارگانیک تولید شده توسط یک مارک تجاری باشید که عضو انجمن ملی آروماتراپی holistic است شرکت ساینا ویژن توالید کننده انواع روغن خوراکی ،دارویی اعم از روغن لمون گریس میباشد برای خرید روغن لمون گریس میتوانید باما تماس بگیرید

عوارض جانبی و خطرات احتمالی

روغن لمون گرس بسیار غلیظ است

لیموترش ممکن است هنگام استفاده موضعی یک واکنش آلرژیک یا سوزش پوستی ایجاد کند.

سایر عوارض جانبی گزارش شده از لیموترش خوراکی عبارتند از:

سرگیجه

خواب آلودگی

افزایش اشتها

افزایش ادرار

روغنهای اساسی ممکن است هنگام مصرف ، سمی باشند. شما نباید روغن ضروری لیموترش را قبل از آزمایش مصرف کنید.

همچنین اگر موارد زیر را دارا هستید قبل از استفاده باید با پزشک خود صحبت کنید:

دیابت یا قند خون کم

بیماری تنفسی مانند آسم

بیماری کبد

شیمی درمانی

باردار

در حال شیر دهی

در این موارد شما نباید از لیموترش به عنوان یک درمان مکمل یا به جای درمان منظم خود برای هر شرایطی استفاده کنید ، مگر اینکه تحت نظر پزشکتان باشید.

برخی تحقیقات نشان داده اند که روغن ضروری لیموترش دارای توانایی های قدرتمند آنتی اکسیدانی ، ضد التهابی ، ضد قارچ و قابض است. با این وجود ، قبل از اینکه بتوان به عنوان یک درمان اصلی توصیه شد ، مطالعات بیشتری در مورد انسان مورد نیاز است.

تا زمانی که روغن ضروری لیموترش بی خطر و مؤثر نباشد ، ممکن است بخواهید چای لیموترش را - با تأیید پزشک خود - به عنوان یک درمان طبیعی برای مشکلات معده و سایر شرایط بنوشید.پیشنهاد میکنیم در مورد روغن حنا مطالعه کنید

به لینک زیر مراجعه کنید

خرید روغن لمون گرس


بازرگانی سایناویژن روغن لمون منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجله دلتا پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان مجله پزشکی بیماری های مقعد برتر پیکس|عکس،دانلود فیلم و سریال وب سایت رسمی دی جی مرتضی چیذری مرتضی چیذری Dj MorTeza Chizari تی سی گیمز | مرجع تخصصی ترینر , کرک و سیو بازیها فوج فان سنتر , مدل لباس , فیلم , سریال , آهنگ , عکس , اس ام اس فعالیت صفحه ۷۶ کرامیش رنده صلاح حالیا طرحدرسادابنمازدردورهسواداموزی دربارهموادیکازسنگهاتهیهمیشوند درک متن درس نگارش پنجم ابتدایی اهنگ داشا داشا دردمیgogo اموزشبافتکلاهشلمدلستارهایباقلاب انشادرموردجنگل که درون ان گفتگوباشد زمان سفر مربوط به چه دوره ای بود آیا راسته که احتمال زله ۸ریشتری در گسل شمال تهران افزایش یافتهgogogogo